CRC Consulting padeda organizacijoms tobulinti strategiją bei pasirūpinti, kad ji būtų efektyviai įgyvendinta ir pasiekti norimi rezultatai.

„CRC Consulting“ pavadinime atsispindi trys mums esminiai lotyniški žodžiai – Consulere, Renovare, Creare – konsultuoti, atnaujinti, kurti. Naudodamiesi ilgamete strategijos, projektų, pardavimo bei rinkodaros valdymo patirtimi, padedame organizacijoms pasiekti norimus produktyvumo, efektyvumo ir pelningumo rodiklius.

Konsultuodami neapsiribojame siauromis sritimis bei vienkartiniais projektais. Esame viena iš nedaugelio konsultacinių kompanijų, siekiančių integralaus ir ilgalaikio poveikio kliento komandos potencialui ir organizacijos konkurenciniam pranašumui.

Nuolatinio tobulėjimo ir atvirumo principais vadovaujamės ne tik bendradarbiaudami su klientais ir partneriais, bet ir savo organizacijos viduje. Savo žinias, patirtį ir darbo metodus plečiame ir atnaujiname ne tik asmeniškai tobulėdami, bet ir bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio partneriais.

ĮKURTA 2011 m.

DAUGIAU NEI 200
KONSULTACINIŲ PROJEKTŲ

Mūsų klientai – iš įvairių sektorių

Įgyvendintų projektų pasiskirstymas pagal klientų veiklos sektorių

Pramoninė gamyba ir paslaugos

25%

Prekyba ir plataus vartojimo prekės

17%

Energetika ir aplinkosauga

14%

Statybos sektorius

9%

Žemės ūkis

7%

Leidyba, reklama

6%

Transportas ir logistika

6%

Finansinės ir teisinės paslaugos

6%

Socialinis ir viešasis sektorius

4%

IT ir telekomunikacijos

4%

Kiti sektoriai

2%

Misija

Mes įsipareigojame:

Strateginėmis įžvalgomis stiprinti organizacijos vienybę ir rezultatyvumą.

CRC Consulting pasižymi sugebėjimu įsiklausyti į verslo poreikius ir pasiūlyti puikiai praktikoje pritaikomus sprendimus. Dėkoju CRC Consulting už bendradarbiavimą ir sisteminį požiūrį tobulinant projektų valdymo kompetenciją - projektinio darbo organizavimo įgūdžiai man praverčia kasdieninėje veikloje ir įvairiausiose srityse.

ILONA DAUGĖLAITĖValdybos narė, Organizacinio vystymo direktorė

CRC Consulting mums padėjo ne tik atnaujinti įmonės rinkodaros strategiją ir sukurti prekinių ženklų pozicionavimą, bet ir kartu sustiprino komandos tikėjimą savo jėgomis kuriant vertes ir jas aiškiai deklaruojant skirtingoms klientų grupėms. Nuolatinis strategijos ir verčių monitoringas su CRC consulting tik dar labiau paskatina visą komandą siekti ambicingų tikslų.

GIEDRIUS ZENIAUSKASDirektorius

Pagrindinis pasirinkimo kriterijus tai yra pasitikėjimas CRC kaip profesionaliu partneriu, užtikrinta kokybė, apčiuopiamas rezultatas.

MARIUS KETURAKISDirektorius

Partizanas renkasi CRC dėl to, kad pasitiki. Per keletą mūsų bendravimo metų vieni kitus neblogai pažinome, ir užmegztas ryšys natūraliai skatina rinktis tai, kas jau patikrinta. Be to, labai geras kokybės rodiklis yra žibančios kolegų akys grįžus po mokymų.

ASTA SLUCKUTĖPersonalo vadovė

CRC Consulting pritaikė savo žinias mūsų konkrečiai situacijai ir poreikiams. Manau, kad tai esminis bruožas, skiriantis juos nuo konsultantų, „brukančių“ standartines metodikas.

ŽYGINTAS MAČĖNASVadovaujantis partneris

Rašyti verslo misijas naujoviškai kartu su Donatu Ramonu tapo iššūkiu visiems “BIOK laboratorijos” vadovų komandos nariams: įtraukiančios sesijos, namų darbai ir konsultacijos užtruko beveik pusmetį. Svarbiausia, kad visi patikėjome ir supratome bendras kryptis, dabar mažiau blaškomės ir lengviau susikalbame. Pamatuoti rezultatus irgi tapo paprasčiau!

ROMUALDA STRAGIENĖ, Direktorė

CRC Consulting nenurodo įmonei tinkamiausio kelio, bet padeda pačiai rasti savo unikalumą ir veiklos prasmę. Nuo strategijos suvokimo iki asmeninio įsipareigojimo kasdieniniame darbe.

ROBERTAS VILKAITIS, DirektoriusDANGUOLĖ BIČKŪNIENĖ, Personalo vadovė

Keičiantis ekonominiams ir politiniams veiksniams įmonės kultūra nekinta. Įveikti visus sunkumus padeda darbuotojų bendrystės jausmas, kurį stiprinti bei auginti UAB NRD įmonę padėjo ir vis dar padeda vienas pagrindinių instrumentų - Management by Missions metodikos taikymas. Išgrynindami tikruosius savo stiprybės elementus ir skleisdami kertines vertybes visiems įmonės darbuotojams mes kartu augame ir Neleidžiame Rutinai Dominuoti.

ALVYDAS ARNOLDAS ŠIDLAUSKAS, DirektoriusVAIDA BIELSKIENĖ, Finansų ir administracijos skyriaus vadovė

Su CRC Consulting dirbti labai efektyvu, nes iš karto akcentuojamasi tiesiogiai į strategines temas, kurios aktualiausios įmonėje.

TOMAS JASKELEVIČIUS, Direktorius

CRC į kokybišką rezultatą orientuoti partneriai. Kompetencijos bei įgūdžiai sparčiai ugdomi vyraujant entuziazmui ir gerai nuotaikai!

GINA SIRUTAVIČIŪTĖ, Personalo vadovė

CRC Consulting suteikia profesionaliausias strateginio planavimo konsultacijas, kurios organizaciją nukreipia užtikrinta ir stabilia kryptimi, o CRC Consulting komanda nepamiršta ir rūpinasi kliento strateginiu planu net ir po konsultacijų suteikimo. Bendradarbiaujant su CRC Consulting nuolatos jaučiu, kad mano organizacijos sėkmė jiems iš ties nuoširdžiai rūpi.

PAULIUS VERTELKA, Vykdomasis direktorius

DPMConsulting

DPM Consulting

Ilgametę konsultavimo patirtį tarptautinėje rinkoje turintis partneris, su kuriuo keičiamės gerąja praktika įmonės strategijos ir kultūros formavimo srityje.

www.dpmc.es